TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Manufacturer:
Epson
Mfr.Part #:
TSX-3225 24.0000MF20G-AC3
Datasheet:
Description:
Crystals SMD-4, No Lead SMD/SMT 24 MHz 9 pF
ParameterValue
Tolerance
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ω
Height - Seated (Max)0.6 mm
Length
Max Operating Temperature105 °C
Min Operating Temperature-40 °C
Number of Pins
PackagingReel
Depth
Lead Free
RoHSCompliant
Weight15.989131 mg
Frequency24 MHz
Frequency Stability20 ppm
Frequency Tolerance10 ppm
Load Capacitance9 pF